Pimapen Balkon Kapatma Kuşadası

Evimizde, balkon gibi pek çok olanak sunan çok az yer vardır. Bu sayede  çerçevesiz açılabilen cam sistemiyle birçok ev sahibi için hızla gurur ve sevinç yaşanabilir. Gökyüzü, genellikle kullanılmayan alanın sunabileceği heyecan verici fırsat çeşitliliğini göz önüne aldığımızda sınırdır.

Geri çekilebilir cam duvarlarla balkon alanınızdan en iyi şekilde yararlanın
Balkonunuzda soğuk rüzgarlar olmadan kahvaltınızın tadını çıkarın ya da yağmur yağarken bile arkadaşlarınızla birlikte bir akşam yemeği partisine ev sahipliği yapın.

Balkonlarımız, kullanılmayan balkon alanını tüm yıl boyunca evinizde en sevdiğiniz yere dönüştürebilir. Rüzgarlı, yağmurlu veya serin günlerde, camı engelsiz manzaraya sahip rahat ve rahat bir solaryum için kapalı tutun. Bu güzel yaz günlerinde, çekilebilir camı temiz hava için kolayca açabilirsiniz.

Çerçevesiz geri çekilebilir camımız, balkonunuzu daimi bir şekilde kapatmadan rüzgar, yağmur ve kalıntıları dışarıda tutan tek balkon çözümüdür. Bu sayede, dönüştürülmüş kısıtlamalardan endişe etmeden dönüştürülmüş balkonunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

Balkon camı hayat değiştirici olabilir

Hiç solaryumlu ve olmayan bir balkon arasındaki farkı düşündünüz mü? Lumon’un çerçevesiz çekilebilir balkon camı, şık, güvenli ve kullanımı kolay bir solaryum oluşturur. Tüm yıl boyunca balkon alanınızın tadını çıkarın!

Çerçevesiz geri çekilebilir balkon camımız ışığı azaltmadan zarif koruma sağlar. Binaların en alt katlarında yaşayanlar için daha fazla güvenlik anlamına gelir. İçeri giren çerçevesiz açılır kapanır balkon cam ünitelerinin, balkondan dışarı çıkmaya gerek kalmadan güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.

Cam yağmur, kar, rüzgar, toz ve kuşları balkonunuzdan uzak tutacaktır. Balkonunuzun iç yüzeylerini ve yapılarını korur, bu da daha az bakım ve onarım anlamına gelir. Ayrıca gürültüyü azaltır ve enerji tasarrufu sağlar. Lumon’un geri çekilebilir cam duvarları, binaların en alt katlarında yaşayanlar için daha fazla güvenlik anlamına gelen bir solaryum sağlar.

Kuşadası Cam balkon Fiyatları , Tarz, fiyat, görünüm, işlevsellik ve kullanım kolaylığı ile rakipsiz birinci sınıf balkon cam sistemleri sunmaktadır.

Balkonunuzu cam solaryumla koruyun

Çerçevesiz geri çekilebilir camımız, aldığınız ışık miktarını azaltmadan yağmur, kar, rüzgar, toz ve kuşları balkonunuzdan uzak tutar. Bu koruma, balkonun iç yüzeylerine ve yapılarına bakım ve onarım için harcanan daha az zaman ve para demektir.

Gürültüyü azaltın ve güvenliği artırın
Balkon muhafazalarımız gürültü seviyelerini% 50’ye kadar azaltır, böylece evinizin içinde rahatlayabilir ve daha rahat uyuyabilirsiniz. Ayrıca, geri çekilebilir camın güvenli olduğunu bilerek kolay uyuyabilirsiniz, bu da alt katlardakiler için daha fazla güvenlik anlamına gelir.

Solaryum sistemi ile korunan bir balkon, temel işlevini değiştirmeden, her zaman ev çevresinde ihtiyaç duyduğumuz fazladan alanın keyfini çıkarmamızı sağlar. Balkon, evin geri kalanının yapımından ayrı olmaya devam edecek ve brüt yaşam alanına dahil edilmeyecektir. Havadan bağımsız olarak ve yıl boyunca çok çeşitli olanaklar sunacaktır. Erken ilkbaharda güneşli bir kahvaltı keyfi, en sevdiğiniz koltukta yağmur yağdığını seyreden sakin bir fincan çay, bir sonbahar akşamında mum ışığında romantik bir akşam yemeği, buz ve kışın korunaklı egzersiz bisikletinizde birkaç mil rüzgarlar – sonsuz olasılıklardan sadece birkaçı bu gibi bir alan sunabilir.

Pimapen Balkon Kapatma ücresiz keşif almak için bizimle iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir