Banyo tadilatlarıyla ilgili olan şey, doğru yapıldığında, her gün kendinizle gurur duyacağınızdır. Ancak, yanlış yapılırsa, çok uzun bir süre için hayal kırıklığına uğrayacaksınız – ya da banyo yeniden remodeled oluncaya kadar.Olacak bir banyo yeni bir görünüm vermek söz konusu olduğunda çok fazla fikir ve seçenek var boğulmuş. Tecrübe eksikliği ve profesyonel görüşlerin eksikliği sadece bir şeyleri yanlış bulma olasılığını artırır. Her şeyi düz ayarlamak için her iki problemi de kabul edelim.

Banyonuzun Tadilatında Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler

*Harekete geçmeden önce planladığınızdan emin olun. Banyo yenileme için seçebileceğiniz birçok seçenek, tasarım ve stil var. Ancak, her detayın diğerini iltifat etmesi gerektiğini unutmayın. Bir plan olmadan, yenilenmiş banyo sadece aceleyle birlikte atılmış bir şeye benzeyecek.

*Tuvaleti saklamak ve makyaj ve lavabo alanından ayırmak için her zaman bir noktaya getirin. Bariyer, bir cam duvar, mobilya veya duvardan asılı bir fikstür ile sağlanabilir.

*Önce sıhhi tesisat konularına dikkat edin. Zemin işlerini tasarlamadan ve planlamadan önce, tüm hatların ve tesisat arızalarının giderildiğinden ve bakımının yapıldığından emin olun.

*Havalandırma sistemine dikkat ediniz. Banyo fanları ve pencereler uygun şekilde kurulmalı ve kurulmalıdır.

*Aydınlatmaya dikkat et. Parlak ışıklar veya açılır tavan, banyonun daha geniş ve açık görünmesini sağlar.

Banyonuzu Yeniden Yapmanın Yapılmaması Gerekenler:

*Bunu yıllardır yapmadıysanız, bunu bir Tadilat uzmanı gibi yenilemeniz gerektiğini düşünmeyin. Son sonuçların, ana derginizdeki bu sayfaya benzemesini gerçekten istiyorsanız, yüklenicileri işe alın.

*Kullanıcıları unutma. Çocuk tuvaleti çocuk dostu bir düzen ve renklere sahip olmalıdır. Aynı misafirler ve ana banyo için de geçerlidir. Ebeveyn banyosuna bir spa yerleştirilebilir. Konukların ekstra raflar ve ekstra dolaplar ile konaklaması gerekir.

*Temayı mahvetme. Bir oda tümüyle retro bir görünüm ve parlak renklerse, aynı şeyi banyoya dahil ettiğinizden emin olun. Benzer şekilde, bir oda doğal renkleri ve bitkileri teşvik ediyorsa, bitişik banyo aynı tonu yansıtmalıdır.

*Banyo yenilemeleri sırasında önemli şeylerden tasarruf etmeyi denemeyin. Örneğin, döşeme veya boru hattı malzemeleri, maliyetlerinden ziyade kalitesine uygun olarak kullanılmalıdır. Şimdi para tasarrufu, gelecekteki tutarı iki katına çıkarmak anlamına gelebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir